CONFERENCE NEWS
ITEM змінив айдентику бренду
Трансформація, еволюція, динаміка, частки, форми, системи. Від хаосу до порядку, від малого до великого.

ITEM почав 2018 рік з масштабних планів та підготовки маштабної конференції в Києві. Місія і головна тема конференції "From code to product. From service to solution" продиктувала кардинальну зміну айдентики бренду.
ITEM 2018 - це 2 дні, 6 потоків і більше 60 спікерів з усього світу, які охоплять тему переходу індустрії в Україні на новий рівень, за допомогою продуктового підходу в розробці і нових трендів в технологіях. Наша спільна місія - запустити процес трансформації з режиму "виконавця" в творця великих продуктів.

Ключовим інструментом для реалізації дизайну став Processing - відкритий мова програмування, заснований на Java. Унікальні, вільні і не схожі один на одного системи частинок стали головними елементами айдентики.

"Після брифінгу, я запропонував кілька ідей, майже всі вони були засновані на Generative Art. Використання коду для створення графічних матеріалів досить символічно підтримує концепцію конференції. Я ставив перед собою завдання показати масштабну трансформацію і перехід на новий рівень, від хаосу до порядку. На перший погляд це абстракції, але затримавши увагу починаєш бачити цілком виражені алгоритми і математичні закономірності. Можна точно сказати, що цей хаос не випадковий. Ця суміш коду та дизайну генерує безліч унікальних станів в рамках однієї системи, щось з'являється, а щось зникає. Простір не пустує, завжди йде нова хвиля і виникає новий виток. Цей нескінченний потік ітерацій і є еволюція і трансформація - перехід в новий стан і якість. Все це мені нагадує життєві цикли продуктів і компаній. "- Дмитро Сизоненко (co-founder, lead designer at Redbrix), автор нової айдентики для бренду ITEM.

Також хочемо зазначити, що одним з кольорів в дизайні став Ultraviolet, колір 2018 року за версією Pantone.
Нова айдентіка дуже точно виражає характер конференції, головною теми цього року і переходу бренду на новий рівень.