Меню
Кіра Рудик
Народний депутат ВР УкраЇни

До обрання народним депутатом України займала посаду генерального директора компанії Ring Ukraine. Під керівництвом Кіри Рудик компанія Ring Ukraine зросла з перспективного стартапу з трьох співробітників у велику виробничу компанію. Зараз у ній працює до 1000 співробітників і вона вважається однією з кращих для роботи в Україні. Ring Ukraine створює найсучасніші системи безпеки для розумних будинків і займає впевнені позиції на цьому ринку у світі. Нещодавно Ring Ukraine з гордістю приєдналася до родини Amazon.

Кіра веде активне громадське і бізнесове життя. Співпрацювала з Американською торговельною палатою в Україні та Асоціацією IT Ukraine. Залучена до Стенфордської виконавчої програми для жінок-лідерів 2018, часто виступає на великих конференціях по всьому світу і бере участь у дискусіях в Українському Домі у Давосі разом з іншими впливовими бізнесменами. Стала Народним депутатом України від партії Голос.

Кіра Рудик має багатий професійний досвід. Вона пройшла шлях від тестувальника до генерального директора міжнародної компанії стала співзасновником декількох успішних підприємств. У своїй доповіді вона поділиться досвідом, як залучити закордонні компанії до розробки в Україні. Розкаже як сформувати ТОП-команду і чим її втримати. А також, як пережити зростання стартапа у корпорацію і продатися в Amazon.