Меню
Кіра Рудик
Ex-CEO Ring Ukraine, народний депутат ВР України
Тема доповіді: "Як пережити зростання стартапу в корпорацію, сформувати ТОП-команду і продатися в Amazon".

До обрання народним депутатом України від партії "Голос" Кіра займала посаду генерального директора компанії Ring Ukraine. Під керівництвом Кіри Рудик компанія Ring Ukraine зросла з перспективного стартапу з трьох співробітників у велику виробничу компанію. Зараз у ній працює до 1000 співробітників і вона вважається однією з кращих для роботи в Україні. Ring Ukraine створює найсучасніші системи безпеки для розумних будинків і займає впевнені позиції на цьому ринку у світі. У минулому році виробник розумних дверних дзвінків "Ring" був куплений Amazon за 1 млрд. $.

Кіра веде активне громадське і бізнесове життя. Співпрацювала з Американською торговельною палатою в Україні та Асоціацією IT Ukraine. Залучена до Стенфордської виконавчої програми для жінок-лідерів 2018, часто виступає на великих конференціях по всьому світу і бере участь у дискусіях в Українському Домі у Давосі разом з іншими впливовими бізнесменами. Стала Народним депутатом України від партії Голос.

Кіра Рудик має багатий професійний досвід. Вона пройшла шлях від тестувальника до генерального директора міжнародної компанії стала співзасновником декількох успішних підприємств. У своїй доповіді вона поділиться досвідом, як залучити закордонні компанії до розробки в Україні. Розкаже як сформувати ТОП-команду і чим її втримати. А також, як пережити зростання стартапа у корпорацію і продатися в Amazon.