Item journal
IT Arena 2017: як інновації та сучасні технології змінюють наше життя вже сьогодні
До наймасштабнішої технологічної конференції України та Східної Європи залишився всього один тиждень. Квитки ще доступні за посиланням - https://itarena.ua/
Ми їдемо! Ваш промокод шукайте в кінці статі!

29 вересня-1 жовтня стадіон Арена Львів стане епіцентром найцікавіших подій технологічного світу.
Тут виступлять іноземні спікери з таких топових світових компаній, як Cambridge Analytica, Amazon Web Services, Airbnb, 500 Startups, TechCrunch, Jugnoo, Indiegogo, а також зберуться українські та іноземні ІТ компанії, розробники, стартапи, інвестори і не тільки.


В програмі IT Arena: два дні унікальних доповідей в межах трьох стрімів – business, technology, product на стадіоні Арена Львів; третій день тематичних мітапів та зустрічей в історичному центрі Львова; неймовірні afterparty кожного дня; найбільший фестиваль електронної музики Futureland з зірками електронної сцени Європи Cassius; змагання українських та закордонних стартапів Startup Competition; виставка українських технологічних розробок в ІТ сфері - Tech Expo.

Keynote спікером цьогорічної конференції буде Александр Нікс, СЕО компанії Cambridge Analytica. Александр Нікс - входить в ТОП 25 геніїв за версією журналу WIRED. Cambridge Analytica займається веденням виборчих та рекламних кампаній, використовуючи Big Data та інноваційні наукові методи. Виборча кампанія Дональда Трампа - найуспішніший проект компанії.На конференції ІТ Арена Александр Нікс виступатиме з доповіддю «From Mad Men to Math Men». У ній йтиметься про сучасні способи комунікації, які базуються на великих даних і які можуть впливати на людей та те, як вони приймають рішення; як компанії можуть будувати більш персоніфіковані стосунки з кожним зі своїх клієнтів; як дані та креативність залежать одне від одного.

Серед інших зіркових доповідачів – Жульєн Сімон з компанії Amazon Web Services; Дмітрій Алєксеенко з Airbnb; Марвін Ліао, партнер стартап акселератора 500 startups; Майк Бутчер, editor-at-large найбільшого тех видання світу TechCrunch; Рейчел Сіблі, віце-президент Leap Motion; Алан Грант, засновник рекрутингового ресурсу Hired; Ярослав Ажнюк, засновник найвідомішого укр. стартапу PetCube, який підкорив Кремнієву Долину; та багато інших.

Серед найцікавіших українських розробок, які будуть представлені на IT Arena в рамках Startup Competition та Tech Expo: міські рюкзаки з LED дисплеєм EIT, які частково можуть замінити смартфон; інтерактивні розвиваючі кубики для дітей Cubomania; вакуумні сонячні колектори HelioPulse; пристрій, який трансформує голос в текст Senstone та багато інших.

Вихідні 29 вересня-1 жовтня обіцяють бути дуже насиченими. Сплануйте їх вже сьогодні.

Організатори найбільшої ІТ події - Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITS, N-IX.

Ваш промокод на знижку 10%: itarena4item


До зустрічі у Львові уже цієї пятниці!