Меню
Platinum партнери
Група компаній EasyPay – найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі в off-line, on-line та мобільному каналах. Понад 10 млн. українців сплачують більше 3 000 послуг в 12 000 платіжних терміналів або пунктів приймання платежів та в мережі інтернет.

EasyPay надає широкі можливості онлайн оплат за допомогою електронного гаманця та мобільних додатків, а також іноваційні офлайн-рішення оплат за допомогою технологій QR та Bluetooth. Інтернет-еквайринг від EasyPay надає ринку найбільший вибір способів оплат готівкових та безготівкових платежів, технологічний процесинг з можливістю сплітування, холдування платежів та відповідає сучасним світовим протоколам безпеки VISA, MasterCard та PCI DSS.

Сьогодні EasyPay зосереджений на інноваціях в мобільних технологіях, що дозволяють створити для користувача унікальний досвід у спілкування з оточуючим інформаційним середовищем.
Gold партнери
Період активного розвитку Concord bank на ринку почався в 2012 році. За цей час було відкрито 11 відділень в найбільших містах країни: Дніпрі,Києві, Одесі, Львові, Кривому Розі, Запоріжжі та Харкові. Concord bank першим в Україні серед малих і середніх банків отримав принципове членство Mastercard, Visa International та Простір. Має власний процесинговий центр «ПРОКАРД» , що робить банк абсолютно незалежним у всьому - від випуску суперсучасних карт до терміналів, від забезпечення бонусних систем до надшвидкостей в оплатах. А інтернет-банкінг icON25 першим дав можливість українцям сплачувати всю комуналку без будь-яких комісій.

Цього року Concord bank впровадив можливість оплати картками Concord bank за допомогою смартфону через Apple Pay, Google Pay та Garmin Pay та запустив інтернет-еквайринг Concord Pay з опцією від Apple Pay, завдяки якому власники онлайн-бізнесів мають змогу вдвічі збільшити кількість платежів на своїх сайтах

Також Concord bank має одну з найнижчих комісій в країні за зняття готівки з міжнародної картки та карток іноземних банків – всього 2 % . А що стосується IT-фахівців, то всього за 1 гривню вони можуть відкрити рахунок та потім з комісією 0% продавати валюту, знімати та переказувати кошти з особистих карт.


У сучасному цифровому світі без кордонів, Payoneer надає можливість мільйонам підприємств та професіоналів з більш ніж 200 країн світу виходити на міжнародний ринок за допомогою простих платіжних рішень. Крім того, тисячі провідних копаній та маркетплейсів здійснюють свої масові виплати за допомогою Payoneer. Завдяки швидким, гнучким, безпечним та вигідним рішенням Payoneer компанії та професіонали як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, тепер можуть здійснювати та приймати міжнародні платежі так само легко, як місцеві.


Sigma Software – це місце зустрічі скандинавських та українських традицій. Ми взяли краще з обох культур, і саме цей мікс дозволяє нам створювати найліпші та найефективніші рішення. Високі вимоги до якості, мінімальна ієрархія, свобода у прийнятті рішень, увага до кожної точки зору – це риси, притаманні шведському бізнесу, а отже і нам! Але ми не були б українцями, якби крім того не були гнучкими, відданими своїй справі, амбітними та готовими долати виклики.

Вже 17 років ми надаємо послуги з ІТ консалтингу нашим клієнтам у всьому світі – від Австралії до Західного узбережжя США. Наші офіси розташовані в 14 містах, 5 країнах, на трьох континентах – в Україні, Польщі, Швеції, США та Австралії. Ми розробляємо круті рішення для наших клієнтів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії, ігор, фінансів та інших. Ми працюємо зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами. Наші R&D центри опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн, машинне навчання, Data Science, штучний інтелект тощо. Дізнавайся більше тут: https://career.sigma.software/uk/
UKRSIBBANK BNP Paribas Group - банк позитивних змін, що прагне зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим. UKRSIBBANK підтримує низку ключових ініціатив в IT сфері, проводить власні стартап-битви та навіть організував акселератор. Банк обслуговує понад 2 млн клієнтів та 30% українських ІТ компаній.
Альфа-Банк Україна - один з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом, який довів свою надійність і стабільність за більш ніж 25 років відповідальної роботи на ринку. Сьогодні банк є одним з лідерів із впровадження цифрових технологій і надає зручні сучасні банківські рішення для клієнтів у всіх сегментах: від приватних осіб до великих компаній.

Одним із стратегічних напрямів банку є надання сучасних сервісів для клієнтів ІТ сфери. Банк обслуговує як великі та середні компанії, так і ФОП, застосовуючи індивідуальний підхід та сервіси, що допомагають розвивати бізнес, зберігати і примножувати кошти. На сьогодні серед клієнтів банку – більше 500 ІТ компаній, у тому числі великий та середній бізнес з ТОП-50 IT компаній України, а також понад 5100 клієнтів-ФОП зі сфери ІТ.

Для всіх ІТ-клієнтів Альфа-Банк Україна пропонує спеціальні умови в «ОК, Альфа!» - діджитал-платформі для бізнесу та цілій еко-системі корисних сервісів для підприємців.

Це не тільки простий і швидкий онлайн-доступ до банківських та партнерських послуг, кешбек до 20% та найвигідніший продаж валюти, але й преміальний пакет послуг з тарифом Digital IT. З ним ІТ клієнти, які є ФОП, отримують картку рівня Platinum з безкоштовним річним обслуговуванням та преміальними сервісами.
Silver партнери
ПриватБанк – банк № 1 для фрилансерів та ІТ-спеціалістів та є одним з найбільш інноваційних банків світу.


LoopMe - одна з найбiльших продуктових компанiй Дніпра та була заснована у 2012 р. з мiciєю забезпечити повний цикл брендової реклами.

Наша платформа використовує мобільні данні, потужну комбінацію AI та аналітику, щоб забезпечити найвищі показники результатів роздачі рекламних кампаній.

На даний момент LoopMe cпівпрацює з такими світовими брендами як: Unity, FIFA19, Smucker's, Hyundai, Microsoft, Honda, LG, Duracell, IKEA.


Компанія Фрідом Фінанс Україна входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Вона є професійним учасником фондового ринку України. Акції FREEDOM HOLDING CORP лістинговані на американській біржі NASDAQ.
Bronze партнери
AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.
Balka Book - кращий в Україні вибір комп'ютерної літератури: все для програмістів, веб-майстрів, дизайнерів, інтернет-маркетологів, менеджерів проектів, тестувальників, і всіх, хто зайнятий у сфері IT-технологіями або цікавиться ним.

Великий асортимент книг по електроніці, електротехніці, енергетиці, мікроконтролерів, довідники, підручники, монографії

Для новачків і професіоналів, від самовчителів до книг вузькоспеціалізованої тематики, бестселери, новинки російськомовного книжкового ринку та найсвіжіші перекладні видання.