Меню
Platinum партнери
Група компаній EasyPay – найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі в off-line, on-line та мобільному каналах. Понад 10 млн. українців сплачують більше 3 000 послуг в 12 000 платіжних терміналів або пунктів приймання платежів та в мережі інтернет.

EasyPay надає широкі можливості онлайн оплат за допомогою електронного гаманця та мобільних додатків, а також іноваційні офлайн-рішення оплат за допомогою технологій QR та Bluetooth. Інтернет-еквайринг від EasyPay надає ринку найбільший вибір способів оплат готівкових та безготівкових платежів, технологічний процесинг з можливістю сплітування, холдування платежів та відповідає сучасним світовим протоколам безпеки VISA, MasterCard та PCI DSS.

Сьогодні EasyPay зосереджений на інноваціях в мобільних технологіях, що дозволяють створити для користувача унікальний досвід у спілкування з оточуючим інформаційним середовищем.
Gold партнери
Період активного розвитку Concord bank на ринку почався в 2012 році. За цей час було відкрито 11 відділень в найбільших містах країни: Дніпрі,Києві, Одесі, Львові, Кривому Розі, Запоріжжі та Харкові. Concord bank першим в Україні серед малих і середніх банків отримав принципове членство Mastercard, Visa International та Простір. Має власний процесинговий центр «ПРОКАРД» , що робить банк абсолютно незалежним у всьому - від випуску суперсучасних карт до терміналів, від забезпечення бонусних систем до надшвидкостей в оплатах. А інтернет-банкінг icON25 першим дав можливість українцям сплачувати всю комуналку без будь-яких комісій.

Цього року Concord bank впровадив можливість оплати картками Concord bank за допомогою смартфону через Apple Pay, Google Pay та Garmin Pay та запустив інтернет-еквайринг Concord Pay з опцією від Apple Pay, завдяки якому власники онлайн-бізнесів мають змогу вдвічі збільшити кількість платежів на своїх сайтах

Також Concord bank має одну з найнижчих комісій в країні за зняття готівки з міжнародної картки та карток іноземних банків – всього 2 % . А що стосується IT-фахівців, то всього за 1 гривню вони можуть відкрити рахунок та потім з комісією 0% продавати валюту, знімати та переказувати кошти з особистих карт.


У сучасному цифровому світі без кордонів, Payoneer надає можливість мільйонам підприємств та професіоналів з більш ніж 200 країн світу виходити на міжнародний ринок за допомогою простих платіжних рішень. Крім того, тисячі провідних копаній та маркетплейсів здійснюють свої масові виплати за допомогою Payoneer. Завдяки швидким, гнучким, безпечним та вигідним рішенням Payoneer компанії та професіонали як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, тепер можуть здійснювати та приймати міжнародні платежі так само легко, як місцеві.


Sigma Software – це місце зустрічі скандинавських та українських традицій. Ми взяли краще з обох культур, і саме цей мікс дозволяє нам створювати найліпші та найефективніші рішення. Високі вимоги до якості, мінімальна ієрархія, свобода у прийнятті рішень, увага до кожної точки зору – це риси, притаманні шведському бізнесу, а отже і нам! Але ми не були б українцями, якби крім того не були гнучкими, відданими своїй справі, амбітними та готовими долати виклики.

Вже 17 років ми надаємо послуги з ІТ консалтингу нашим клієнтам у всьому світі – від Австралії до Західного узбережжя США. Наші офіси розташовані в 14 містах, 5 країнах, на трьох континентах – в Україні, Польщі, Швеції, США та Австралії. Ми розробляємо круті рішення для наших клієнтів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії, ігор, фінансів та інших. Ми працюємо зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами. Наші R&D центри опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн, машинне навчання, Data Science, штучний інтелект тощо. Дізнавайся більше тут: https://career.sigma.software/uk/
Bronze партнери
AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.