Олександр Нескін
Співзасновник і технічний директор одного з найбільш успішних українських стартапів Petcube. Компанія виробляє "розумні" пристрої для власників домашніх тварин, які дозволяють їм спілкуватися, гратися і тренувати домашніх улюбленців на відстані через додаток до смартфону.
Petcube був визнаний кращим hardware-стартапом України
та Європи.
У 2017 році Petcube переміг у категорії «Розумний будинок» на міжнародній виставці Wearable Tech Show, присвяченій «розумним» пристроям і інтернету
речей, а також отримав бронзову нагороду в категорії "Камери і віртуальна реальність" всесвітньо відомої премії в області інновацій Edison Award.
Програміст за освітою, Олександр має більше 10 років досвіду роботи із передовими проектами в сфері інформаційних технологій. Він займався розвитком open-source community доповненої реальності DREAMcorp, а також працював технічним директором провідного українського digital-агентства PRODIGI.
У 2012 році Олександр розробив інтерактивну камеру Petcube - пристрій із лазерною указкою, спочатку задуманий лише як іграшка для його домашнього улюбленця Роккі. Інноваційний прилад швидко перетворився в перспективну бізнес-ідею. Компанію Petcube було засновано наприкінці 2012 року. У жовтні 2013 року Petcube запустили кампанію на Kікстартері. Проект досяг своєї мети у $100 000 протягом тижня. За підсумками кампанії Petcube зібрав $251 000, ставши найуспішнішим українським проектом на Kickstarter і найуспішнішим краудфаундинговим проектом для тварин на той час.
У 2015 році один з найбільш авторитетних американських ділових журналів Inc. включив камеру Petcube до списку «15 найкрутіших продуктів року». В 2016 році команда Petcube стала першим від України резидентом відомого бізнес-інкубатору YCombinator в Каліфорнії.
Влітку 2016 року компанія Petcube вдруге вийшла на Kickstarter і повторила попередній успіх, зібравши більше $300 000 на два нові продукти - друге покоління інтерактивної камери Petcube Play і новий пристрій Petcube Bites, який також дозволяє годувати домашніх улюбленців на відстані за допомогою додатку до смартфону.
Зараз колектив компанії нараховує 60 співробітників з представництвами у Сан-Франциско, Києві та Шеньчжені.
product
From 7 to 70. Efficient product team in different stages of company development
– how company structure and production process change along with startup growing.
– what obstacles and difficulties a company faces when making business worldwide. – how pizza helps product development