CONFERENCE NEWS

#speakers_review
Перші спікери, сфери їх експертизи та захоплення
Цьогорічна конференція має основний слоган і меседж: From code to product. From service to solution. Тож, разом з програмним комітетом ми відібрали IT експертів з України, Швеції, Чехії, Румунії, Індії, Німеччини, Латвії, Канади, Естонії, США, Франції, Туреччини, США та Великобританії, які мають великий досвід в IT, успішні та "не дуже успішні" кейси по трансформації компаній та команд та звичайно широку сферу професіональної експертизи. Останній пункт дуже важливий для максимального нетворкінгу між спікерами та учасниками. Якщо учасник прийде на конференцію з конкретними питаннями і отримає на них відповіді, які допоможуть змінити його бізнес - наша головна мета буде досягнута. До того ж наші спікери, в першу чергу, дуже цікаві особистості з різними захопленнями та талантами)
Спілкування з такими людьми надасть натхнення та енергії на цілий рік! Саме тому ми підготували вам перше невелике ревью по спікерах конференції та їх сферах експертизи.


Ольга Бакеева
Co-Founder & Program Director ITEM
Наш кіноут спікер Gigi Wang, яка консультує міжнародні компанії та стартапи з питань менеджменту, інвестицій та побудови команди, закінчила факультет Mechanical Engineering в Оксфордському університеті. В 1996 році вона запустила першу програму з конфіденційності TRUST та була в команді керівників ряду технічних стартапів. Gigi має великий технічний бекграунд та може проконсультувати як по іноваціям, так і по розробці программного продукту. А еще Gigi 26 років грала у футбольній команді та вміє готувати українські голубці:)

Enrique Lopez Manas, розробник та ментор із Германії, спікер технічного дня. Енріке розробляє для Android з 2008 року, але також має досвід роботи з iOS та Windows Phone на стороні клієнта, а також на J2EE, NodeJS і Python на стороні сервера. Не менш цікаве є те, що Енріке написав книгу про Android High Performance для видавництва Packt та входить у 100 найкращих розробників світу по версії GitHub. В якості ментора у команді Google, він працював с багатьма европейськими та американськими стартапами. На конференцію готує цікаву доповідь, і радий буде поспілкуватися з учасниками на різні трендові теми) Енріке - спортсмен із досвідом, на велосипеді їздив з Німеччини до Іспанії та двічі бігав у марафоні з Німеччини до Італії.

Спікер бізнес дня, Allan Grant, американець з українським походженням. Коли йому було 8, разом із батьками переїхав у США, там і почалася його карьера в IT. Перша онлайн гра, десятки тисяч годин кодування онлайнових ігор (у С) з тисячами гравців. Перша компанія (веб-студія), багато поразок і після цього 2 успішні багато мільйонні проекти Hired та Talkable. Успішними кейсами по розвитку компаній в усьому світі та як не дивлячись ні на що, вставати та продовжувати робити справу життя, Аллан роскаже на доповіді та відповість на всі запитання учасників)

Денис Ярац, спікер технічного дня, Research Engineer в компанії Facebook, Каліфорнія. Сфера діяльності Дениса сто відсотково буде цікава усім учасникам конференції. Він працює над разробкою інтелектуальних агентів, зокрема над просуванням напрямів "Natural Language Processing" та "Reinforcement Learning". До Facebook Денис працював у компаніях Quora, Bing та Microsoft. Він веде власний блог та буде радий відповісти на цікаві запитання учасників))

Отже ось вони, наші перші спікери та перше ревью.
Далі готуємо для вас багато цікавої інформації про більш ніж 60 спікерів конференції ITEM 2018. Читайте більше про кожного спікера на нашому сайті! І до зустрічі на конференції!