CONFERENCE NEWS

#speakers_review_2
Нові хедлайнери конференції
До конференції залишилось 36 днів. Програма майже готова, але ми не можемо не розповісти більше про наших нових хедлайнерів з США, Великобританії та Беларусі. Читайте більше у наших ревью!


Ольга Бакеева
Co-Founder & Program Director ITEM
Спікер, який в Україні майже не буває, але вважається "батьком customer service", CEO Lloyd International, експерт з 40! річним досвідом в IT, Stephen Parry.
Його професіональний шлях почався з посади інженера-розробника в компанії Ford Motor у 1977 році. Далі Стефен працював на керівних посадах у всесвітньо відомих компаніях Staples та Hewlett Packard Enterprise. Стефен Пері - автор книги "The Journey to Customer Purpose", двічі номінант премії Best Customer Service Strategy від National Business Awards. З 2012 має свою консалтингову компанію, яка допомагає будувати ефективні команди компаніям по всьому світу. На конференції Стефен виступить не тільки с доповіддю, а і проведе інтенсивний воркшоп для учасників на тему: Re-Purposing the Business: Changeability, Adoptability and Capability. Очікується дуже якісний контент від відомого експерта!

Наша наступна зірка, технічний підприємець із Силіконової долини, який став дуже обговорюваним після продажу власного стартапу за 1,4 млрд. дол.
John Sung Kim, CEO американо-українського проекту JetBridge, стартап гуру
з 15-річним досвідом. Після продажу власного проекту Five9, Джон покинув Каліфорнію і поїхав подорожувати. Зараз зупинився в Україні та, разом з українським партнером, заснував нову компанію. Джон вважає Україну наступною Силіконовою долиною, шукає тут талановитих спеціалістів та свіжі ідеї. А ще, він обожнює українські страви, сніг взимку та подорожує по різним українським містам. На ITEM Джон поспілкується з учасниками на тему: "Raising Money The First Time - It's About What You Don't Say" та в перервах буде консультувати стартапи. Якщо ви маєте ідею або вже готовий стартап - не пропустіть можливість поспілкуватися с Джоном та отримати цінні поради.
Цікаву статю про Джона читайте тут.

Наступного спікера ми знайшли завдяки великій популярності на DOU. Стаття про його діяльність зібрала багато яскравих відгуків від читачів порталу. Тож раді вам представити Віталія Кулікова, лід інженера Pinterest. Віталій родом з Дніпра, навчався в ЛІТ (Ліцей інформаційних технологій). Своє навчання він продовжив у Масачусетському технічному університеті, де отримав блискучу освіту і відразу почав підкорювати компанії-гіганти Силіконової долини. Віталій працював розробником у Microsoft, Google. Його технологія стала частиною Google Knowledge Graph. Зараз Віталій Куликов разом зі своєю командою розробників працює над технологіями багатовимірної візуалізації і AI. Це буде неймовірна доповідь. Ми всі вже чекаємо!

І останій спікер, точніше дівчина з Біларусі, яка реалізувала власний продукт на локальному ринку! Тамара Кулінкович, Co-founder "Sorokin & Kulinkovich studio" and "Skitapi". Тамара - перший HR експерт в СНД, яка створила повноцінний міжнародний B2B SAAS продукт для синхронізації всіх HR процесів в компаніях. Оптимізація HR процесів - надскладний процес, який не по силі багатьом IT компаніям, тож цей продукт є дуже унікальним. Тамара розповість про складності виходу на ринок B2B Saas продукту та чому ідея консалтингового агенства була не дуже успішною. Доповідь буде дуже практичною, тільки на основі власних кейсів.
Також Тамара прийме участь у наших вебінарах 1 березня, тож встигніть зареєструватись.

Ось вони - гордість спікерського складу ITEM 2018.
Але це далеко не все, чим ми будемо дивувати вас на конференції :)
Не втрачайте час та забирайте квиток зі знижкою -20% до 23 лютого, далі ціни виростуть. Натискайте на кнопку нижче та читайте про усіх спікерів! Наше перше ревью шукайте тут.
До зв'язку!