CONFERENCE NEWS
Формат Speech Bar їде до Києва!
23 березня з 19:00-22:00, учасники конференції зберуться на оновлений Speech Bar у Києві. Новим модератором івенту стане David Braun, CEO TemplateMonsters та спікер ITEM 2018.

Що чекає учасників Speech Bar цього року?

По-перше, можливість попередньо зареєструватись на конференцію, щоб 24-го прийти трошки пізніше і мати змогу не стояти в черзі на реєстрацію)

Пре-паті - це можливість першого, неформального знайомства зі спікерами та учасниками. Серед спікерів на вечірці будуть присутні:
Simon Saneback, Fred Williams, Irina Vidal Migallon, Денис Ярець, Enrique Manas Lopez, Claudia Graghia, Andrejs, Kalnacs, Gigi Wang, Stephen Parry, Віталій Куліков, Тамара Кулінкович, Cynthia Lee, Олександр Гріцевски, Тимофей Евграшин, Аллан Грант, Solomon Amar, Олександр Самбук.

Локацією обран популярний бар на Подолі "DOM", який є веганським, має андеграундний та дуже атмосферний вигляд. На учасників чекає welcome пунш у подарунок :) Тож не запізнюйтесь!


Формат зустрічі - спілкування зі спікерами та невеликі інтерв'ю від Девіда Брауна. Він не тільки успішний підприємець, а і знає про наших спікерів усе. Запитання будуть гострі і цікаві одночасно! Це не можна пропустити!

І на останок, наш генеральний фінансовий партнер дає кешбек на бар при користуванні брендованою карткою ITEM.
Ще не замовили? Поспішіть, вона має ще багато бонусів!

Усі новини про івент публікуются на сторінці у фейсбук - підпишіться, щоб бути в курсі новин! Знайти готелі зі знижкою для учасників можна тут.

Чекаємо вас у п'ятницю, 23 березня:
19:00 - 22:00
Бар "DOM" (вул. Сагайдачного, 10/5)

і нагадуємо, що івент закритий, тільки для учасників конференції!